• Ви знаходитесь тут:

• Основні напрями діяльності

Сьогодні у нас 12 класів, у них навчається 349 учнів.
Переваги нашої школи:
  • різноманітні форми навчання: заочна, екстернат;
  • змінні класи - уроки проводяться у дві зміни для зручності відвідування учнями занять;
  • ефективні методики;
  • використання елементів дистанційного навчання;
  • поєднання загальноосвітньої та професійної підготовки.
Нині вечірня школа, крім основних своїх турбот, взяла на себе нелегкі соціально - реабілітаційні функції. Вона дуже важлива для учнів, які не можуть навчатися в денних школах. Умови, за яких /Files/images/IMG_0556.JPGта чи інша дитина покидає денну школу, можуть бути різними. Усе більше випадків, коли нормальному навчанню перешкоджають матеріальні труднощі або сімейні обставини. І для школи важливо одне: щоб підліток зовсім не залишився без освіти, щоб у найважчих життєвих обставинах він знав: у вечірній школі його чекають.
Усією своєю атмосферою школа переконує будь-якого учня, що він здатний подолати основи наук, отримати повноцінну освіту.
Ласкаво просимо до Харківської вечірньої школи №37!